Zakończenie Roku Szkolnego 2023/2024 w Technikum Hodowli Koni oraz Technikum Leśnym

Dnia 21 czerwca 2024 roku odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2023/2024 w Technikum Hodowli Koni oraz Technikum Leśnym. Była to okazja do podsumowania osiągnięć uczniów oraz wręczenia wyróżnień za bardzo dobre wyniki w nauce.

W trakcie uroczystego apelu, w imieniu Starosty Kamieńskiego, Pani Emilia Szczeblewska wręczyła Nagrody Starosty Kamieńskiego "Być najlepszym" dla najzdolniejszych uczniów. Wyróżnieni zostali:

• Oliwia Słabolepsza z Technikum Leśnego
  • Anna Mazur z Technikum Hodowli Koni
  • Alicja Szubartowska z Technikum Hodowli Koni

Pan dyrektor Marek Maślak podziękował wszystkim uczniom, nauczycielom, rodzicom oraz pracownikom szkoły za ich ciężką pracę i zaangażowanie w mijającym roku szkolnym. Wyraził swoje uznanie dla osiągnięć uczniów oraz podkreślił znaczenie wspólnego wysiłku całej społeczności szkolnej.

Na zakończenie, Pan dyrektor Marek Maślak życzył wszystkim uczniom oraz pracownikom udanych, bezpiecznych i pełnych wypoczynku wakacji, zachęcając do zasłużonego odpoczynku po roku pełnym nauki i wyzwań.

Serdecznie gratulujemy wszystkim wyróżnionym uczniom oraz życzymy wspaniałych wakacji całej naszej społeczności szkolnej!