UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2024/2025

2 września 2024 roku w Zespole Szkół Ponadpodstawowych w Benicach odbył się uroczysty apel, podczas którego oficjalnie rozpoczęliśmy nowy rok szkolny. W wydarzeniu uczestniczyli uczniowie, nauczyciele, rodzice oraz zaproszeni goście.

Pan Dyrektor Marek Maślak w swoim przemówieniu przedstawił zmiany, jakie zaszły w naszej szkole oraz internacie podczas wakacji. Wśród najważniejszych prac remontowych wymienił:

• Wymianę podłóg w całym internacie, co znacznie poprawiło komfort życia uczniów,
  • Malowanie wszystkich pokoi w internacie, nadając im nowoczesny i przyjazny wygląd,
  • Remont korytarzy w szkole, które teraz prezentują się świeżo i estetycznie,
  • Remont budynków gospodarczych na terenie szkoły, co wpłynęło na poprawę ich funkcjonalności i estetyki.

Pan Dyrektor podkreślił, że wszystkie te prace mają na celu zapewnienie uczniom jak najlepszych warunków do nauki i wypoczynku.

Szczególnie serdecznie powitał uczniów klasy pierwszej, życząc im szybkiej adaptacji i wielu sukcesów w nowej szkole.

Po przemówieniu odbyła się krótka część artystyczna, która dodała uroczystości wyjątkowego charakteru.

Na apelu obecny był również przedstawiciel Zarządu Powiatu Kamieńskiego, Pan Jerzy Adamiak.

Dziękujemy wszystkim za udział w uroczystości i życzymy udanego oraz owocnego roku szkolnego 2024/2025!