Podsumowanie roku szkolnego 2023/2024

Dnia 10 czerwca 2024 roku w naszej szkole odbyły się dwa emocjonujące konkursy, w których uczniowie Technikum Leśnego oraz Technikum Hodowli Koni mogli wykazać się swoimi umiejętnościami i wiedzą.

W Technikum Leśnym przeprowadzono konkurs z "Wiedzy i Umiejętności Leśnych". Uczestnicy musieli zmierzyć się z różnorodnymi zadaniami, takimi jak test wiedzy, rozpoznawanie podstawowych gatunków lasotwórczych, a także obsługa forwardera na symulatorze maszyn leśnych. Po zaciętej rywalizacji wyniki prezentują się następująco:

• 1 miejsce: Mateusz Lipiński
  • 2 miejsce: Adam Kurzyk
  • 3 miejsce: Jakub Goch

W tym samym czasie w Technikum Hodowli Koni odbył się konkurs w skokach przez przeszkody. Eliminacje do tego konkursu trwały od 3 do 5 czerwca. W zawodach uczestniczyło 18 zawodników, którzy rywalizowali w przyjaznej atmosferze, wzajemnie się wspierając i dopingując. Ostateczne wyniki to:

• 1 miejsce: Alicja Szubartowska
  • 2 miejsce: Anna Buksakowska
  • 3 miejsce: Florencja Paluch

Gratulujemy wszystkim zwycięzcom oraz uczestnikom obu konkursów! Wasza determinacja, wiedza i umiejętności są dla nas powodem do dumy.

Serdecznie zapraszamy do śledzenia kolejnych wydarzeń w naszej szkole i do udziału w przyszłych konkursach.

To była niezapomniana okazja do wykazania się umiejętnościami i wspólnego spędzenia czasu w duchu zdrowej rywalizacji.

Dziękujemy nauczycielom oraz organizatorom za przygotowanie i przeprowadzenie tych wydarzeń,

Szczególne podziękowania składamy Nadleśnictwu Rokita oraz Radzie Rodziców.

Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie!