NOWE MUNDURY DLA UCZNIÓW NASZEJ SZKOŁY

NOWE MUNDURY DLA UCZNIÓW NASZEJ SZKOŁY

W Zespole Szkół Ponadpodstawowych w Benicach od lat funkcjonują klasy mundurowe o kierunkach: Technikum Hodowli Koni – profil Policja Konna i Technikum Leśne. Charakterystyczne wyposażenie uczniów tych klas stanowią mundury. Są one wyróżnikiem poszczególnych kierunków nauczania, a jednocześnie stanowią powinność do jego poszanowania i godnego reprezentowania szkoły. Mundur, to także zobowiązanie ucznia do rzetelnej nauki i przestrzegania dyscypliny szkolnej.

Uczniowie pierwszych klas Naszego Technikum otrzymali właśnie swoje uniformy, z czego są bardzo dumni. Zadowolenie jest tym większe, że są oni pierwszym rocznikiem, który ma możliwość założenia nowego wzoru  munduru obowiązującego od nowego roku szkolnego.